Masáže

Všechny masáže jsou včetně masáže lingamu – penisu

Kratší tantrické masáže slouží spíše k uvolnění, relaxaci a příjemnému zážitku. Déle trvající masáže mohou mít až léčivé účinky, dávají více energie, jdou více do hloubky a můžou přinést až mystický zážitek ve spojení s vlastním tělem, duší a sexualitou. 

Tantrické masáže mohou sloužit nejen pro potěšení ze smyslnosti a sexuality vlastního těla, ale také jako duševní terapie.

Masáže lze po domluvě i různě kombinovat.

 

90 minut / 3000 kč (130 euro) 

Relaxační tantrická masáž. Je to masáž zaměřená více na vnímání doteků a tantrické energie. Je vhodná pro každého, kdo si chce především odpočinout a ,,vypnout“ hlavu. A také pro ty, kdo nevědí přesně, co tantrická masáž je a rádi by ji nejdříve poznali.

 

Tantricky-erotická masáž / 120 minut / 4000 kč (160 euro)

Velmi smyslná masáž, která v sobě kombinuje prvky erotické a tantrické masáže. Je zaměřena na probuzení čistého vzrušení, erekce a je vedena k ejakulaci. Jde o intenzivnější sexuální stimul a masáž celého těla, přesto je stále vědomá a procítěná tantrickým dotekem. Přináší silný erotický zážitek a hlubší uspokojení. Po předchozí domluvě může být i včetně masáže prostaty.

 

Intuitivní masáž na míru / 150 minut / 4500 kč (180 euro)     

Při této délce masáže je prostor pro širší spektrum doteků a větší vnímavost. Je pestřejší, silněji energetizující. Masáž v sobě kombinuje prvky různých stylů, jako sportovní masáže, havajské masáže, rekondiční masáže, ajurvédské masáže a tantricky-erotické masáže. Vedena intuicí je sestavena přímo na míru podle současných potřeb. Může to být velmi hluboký a intenzívní zážitek.

 

180 minut / 6000 kč (250 euro)

Masáž pro opravdové labužníky. Je v ní mnohem větší prostor pro improvizaci, kombinaci více masážních technik a také pro hlubší emocionální otevřenost. Masíruji při ní i celým tělem. Po předběžné domluvě je u této délky rovněž možná masáž prostaty.

cs_CZCzech